Zobacz podobne oferty

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych (e⁠-⁠invoicing/EDI)

Numer referencyjny: KRB/U
Lokalizacje:
Kraków

Szukasz stanowiska, gdzie efekty pracy i Twoje zaangażowanie będzie wynagradzane? Posiadasz umiejętności budowania relacji z klientami? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do dołączenia do nas jako konsultant rozwiązań EDI/e-invoicing, aby wspierać naszych zagranicznych klientów w digitalizacji procesów biznesowych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom C2) umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi
  • Umiejętność nawiązywania relacji i utrzymania kontaktów biznesowych
  • Doświadczenie oraz umiejętność prowadzenia prezentacji biznesowych dla klientów lub podczas konferencji
  • Gotowość oraz dyspozycyjność do zagranicznych podróży służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów B2B, elektronicznej wymiany dokumentów (EDI) lub e-invoicingu
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

TWOJE ZADANIA

  • Budowanie relacji oraz utrzymywanie kontaktów z klientami, codzienna praca w języku angielskim
  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie dopasowanych ofert
  • Analiza rynku, identyfikacja trendów oraz generowanie treści dedykowanych dla biznesu Comarch
  • Aktywna rola w procesie RFI/RFP oraz w negocjacjach umów prowadzonych przez zespół sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań oraz demo aplikacji Comarch
  • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu w celu prowadzenia procesów generowania leadów
  • Udział oraz reprezentacja firmy podczas konferencji i wydarzeń branżowych

DLA CIEBIE

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość pracy z klientami z wielu rejonów świata
  • Ścieżki rozwoju kariery w ramach centrali w Polsce lub po wyszkoleniu możliwość relokacji do biur Comarch zagranicą
  • Elastyczne godziny pracy (opcja pracy w innej strefie czasowej)
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

Praca w IT w Krakowie