Zobacz podobne oferty

Konsultant ds. asysty technicznej (GIS)

Numer referencyjny: KAT/A
Lokalizacje:
Warszawa, Toruń, Włocławek

Comarch ERGO, to nowoczesny System Informacji Przestrzennej (SIP) zapewniający bezpośrednie wykorzystanie aktualnych danych przestrzennych rejestrów publicznych w podejmowaniu decyzji prawnych, administracyjnych i gospodarczych. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze systemów geodezyjnych, chcesz poznać naszą platformę, wspierać jej rozwój oraz lubisz pracę z ludźmi, nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu geodezji i kartografii, geoinformatyki lub kierunków pokrewnych
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w ośrodkach dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej lub firmie wykonawstwa geodezyjnego
  • Znajomość:
    • zadań w zakresie geodezji i kartografii realizowanych przez powiatowe ośrodki dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
    • przepisów prawa dotyczących dziedziny geodezji i kartografii
    • pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL i systemów klasy GIS
  • Dokładność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa klientów w zakresie wdrożonego systemu informatycznego, m.in.:
  • Obsługa i analiza zgłaszanych zagadnień
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne stałych klientów
  • Wykonywanie raportów z realizowanych zadań
  • Testy oprogramowania
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi systemu
  • Stała współpraca między działami w firmie

DLA CIEBIE:

  • Indywidualny plan szkoleń oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się