Konsultant biznesowy w branży ubezpieczeniowej

Numer referencyjny: KRB/FBU
Gdańsk, Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, administracji biznesowej, zarządzania lub pokrewne,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia pracy w instytucjach finansowych, bankowości lub ubezpieczeniach,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim oraz w jednym z następujących języków: francuskim, włoskim lub niemieckim,
  • doskonałe umiejętności prezentacyjne oraz komunikacji w kontaktach z klientami oraz w codziennej relacji z zespołem Comarch,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, zdolność i chęć samodzielnego uczenia się i poszerzania horyzontów,
  • Kreatywność, samodzielność, optymizm w codziennej pracy, a także cierpliwość, pewność siebie i determinacja w realizacji celów to cechy, które szczególnie sobie cenimy.

Obowiązki:

  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji produktów dla użytkowników biznesowych oraz kadry zarządzającej w branży ubezpieczeniowej,
  • identyfikacja potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów firmy Comarch w zakresie rozwiązań dla rynku ubezpieczeniowego,
  • uczestnictwo w roli konsultanta wiodącego lub wspierającego w procesach RFI/RFP wyboru dostawcy rozwiązań dedykowanych dla rynku ubezpieczeniowego,
  • przygotowywanie wysokiej jakości ofert podkreślających zalety rozwiązań Comarch w zakresie aspektów technicznych i funkcjonalnych,
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju produktów Comarch dla branży ubezpieczeniowej,
  • śledzenie trendów rynkowych, technologicznych jak również planów zmian regulacji w branży finansowej ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń,
  • uczestnictwo w konferencjach oraz targach branżowych (również w roli prelegenta).

Oferujemy:

  • wspaniałą nieformalną atmosferę w pracy,
  • bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie,
  • możliwość wykorzystania wiedzy biznesowej i umiejętności językowych w codziennej pracy z międzynarodowym zespołem i międzynarodowymi klientami,
  • pracę w ścisłym centrum Poznania lub Gdańska,
  • możliwość podróży zarówno po Europie jak i poza Europę,
  • wymianę doświadczeń oraz ustawiczne poszerzanie wiedzy finansowej a w szczególności ubezpieczeniowej poprzez:
  • coaching oraz mentoring w ramach zespołu konsultantów,
  • wymianę wiedzy i doświadczeń w ramach cyklicznych spotkań całego sektora,
  • współpracę z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi zarówno lokalnymi jak i globalnymi graczami rynku.
  • pozyskiwanie wiedzy o najnowszych technologiach od zespołu badawczo-rozwojowego

KONSULTANT BIZNESOWY W BRANżY UBEZPIECZENIOWEJ