Zobacz podobne oferty

Konsultant asysty technicznej (Telekomunikacja, BSS)

Numer referencyjny: KAT/T
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior, Regular

W dziale Service Support zapraszamy do pracy osoby gotowe do rozpoczęcia lub rozwoju kariery na pograniczu IT i biznesu, otwarte na wyzwania związane
z kontaktem z rozbudowanymi systemami informatycznymi i klientami z wielu rejonów świata.

Współpracując z nami będziesz mieć okazję wspierać rozwiązania dla największych operatorów telekomunikacyjnych z kilkunastu krajów, głównie z Europy Zachodniej, Skandynawii, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

W ramach długoterminowych, partnerskich umów, kompleksowo utrzymujemy dla operatorów systemy klasy BSS (Business Support Systems), które wspierają szereg ich procesów biznesowych. Realizując te umowy zapewniamy szeroki wachlarz różnorodnych zadań pozwalających zarówno na rozwój techniczny jak i rozwój w kierunku ról menadżerskich – zależnie od indywidualnych preferencji.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
    (informatyka, matematyka, ekonometria oraz pokrewne)
  • Znajomość podstaw:
    • relacyjnych baz danych i języka SQL
    • programowania w oparciu o dowolny język
    • środowiska Linux
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość Oracle Database i/lub języka PL/SQL, Elastic Search, PostgreSQL, GraphQL, podstaw technologii JSON oraz REST API oraz dobrych praktyk ITIL
  • Wiedza biznesowa w dziedzinie telekomunikacji
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale wsparcia w branży IT
  • Znajomość drugiego języka obcego (szczególnie niemiecki, hiszpański, francuski, arabski)

TWOJE ZADANIA

  • Analiza i rozwiązywanie błędów oprogramowania zgłaszanych przez pracowników działów technicznych operatorów telekomunikacyjnych, włączając w to ścisłą współpracę zarówno z działami technicznymi operatorów telekomunikacyjnych jak i wewnętrznymi zespołami programistów podczas analizy i rozwiązywania zgłaszanych błędów lub awarii
  • Reagowanie na zdarzenia wykryte przez system monitorujący utrzymywanych platform u operatorów telekomunikacyjnych
  • Uczestnictwo w testach regresyjnych platformy
  • Możliwość rozwoju w kierunku procesów związanych z Release Managementem:
    • ustalanie zakresu i harmonogramu patchy/releasów
    • koordynacja prac nad realizacją ustalonego harmonogramu
    • organizacja i przeprowadzenie instalacji na środowiskach testowych oraz produkcyjnych
  • Wsparcie dla pozostałych pracowników Business Unitu realizujących krytyczne procesy biznesowe w imieniu klientów
  • Aktywne uczestnictwo w ciągłym podnoszeniu dojrzałości usług i komfortu pracy w zespole

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami – elastyczne godziny pracy oraz wymiar etatu
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez:
    • indywidualny plan szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • realizację ciekawych zadań związanych z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kultura pracy nastawiona na współpracę i wzajemną pomoc
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Poznajmy się