Kierownik Projektu ze znajomością języka niemieckiego

Superoferta

Numer referencyjny: KPN/U
Kraków, Łódź

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne
  • Samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na cel
  • Dyspozycyjność, gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języków: niemieckiego i angielskiego

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami IT w obszarach ECM/EDI/e-Invoicing dla klientów DACH
  • Tworzenie planu projektu, monitorowanie i raportowanie kluczowych parametrów projektu
  • Koordynacja pracy zespołu analityków biznesowych, programistów, testerów, inżynierów systemowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu

Oferujemy:

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe

KIEROWNIK PROJEKTU ZE ZNAJOMOśCIą JęZYKA NIEMIECKIEGO