Zobacz podobne oferty

Java Developer (brokerage systems)

Numer referencyjny: JD/FBU
Lokalizacje:
Kraków

Chcesz poznać jak działa giełda i implementować procesy transakcyjne w stosie technologicznym Comarch eXchange Trading opartym o XAP In-Memory Data Grid?
Dodatkowo cenisz sobie realny wpływ na dobór rozwiązań i technologii? Jeśli tak, dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji w stosie Java
  • Płynność w konfiguracji i deploymencie serwerów aplikacyjnych opartych o Java
  • Mile widziane umiejętności z zakresu DevOps

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja systemów maklerskich w obszarach backend lub frontend

  • Praca w doświadczonym zespole produkcyjnym w obszarze finansów w nowych technologiach
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności