Inżynier DevOps (strony www i systemy marketingowe)

Numer referencyjny: ID/CXO
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Chcesz rozwijać się w technologiach DevOps? Dołącz do nas! Będziesz mieć kontakt ze środowiskami, na których utrzymujemy rozbudowane strony www, aplikacje internetowe i system do marketing automation. Zapewniamy kontakt z nowymi technologiami, na których wybór będziesz mieć wpływ. Możesz liczyć na współpracę z doświadczonym zespołem programistów oraz administratorami serwerów i chmury Comarch. W naszym zespole stawiamy na świetną komunikację i wymianę wiedzy, dlatego jest to świetna przestrzeń do rozwoju i nauki nowych kompetencji.

To co? Do zobaczenia w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 letnie, praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux oraz w pracy z kontenerami (Docker)
  • Doświadczenie w
    • definiowaniu i zarządzaniu procesami CI/CD
    • w pisaniu kodu w językach programowania i skryptowych (np. Bash oraz Python)
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji Git, znajomość GitLab CI/CD
  • Dobra znajomość architektury klastra Kubernetes oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo docenimy znajomość
    • technologii wykorzystywanych przy wysyłce e-maili, w tym doświadczenie z usługą Amazon SES
    • technologii WAF, doświadczenie z RestAPI
    • MongoDB lub ElasticSearch
  • Mile widziane:
    • praktyczne doświadczenie w instalacji, konfiguracji i administracji platformą Kubernetes
    • praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu systemów kolejkowych
    • umiejętność pisania i znajomość narzędzi do automatyzacji testów

TWOJE ZADANIA

  • Konteneryzacja i konfiguracja środowisk – zarówno lokalnych, jak i na serwerach
  • Automatyzacja procesu budowania projektów i ich wdrożeń
  • Automatyzacja z wykorzystaniem GitLab, działania z zakresu continues integration i continues delivery
  • Automatyzacja przeglądu logów i wsparcie w ich analizie
  • Analiza i podejmowanie kroków w zakresie optymalizacji działania aplikacji
  • Zadania związane z orkiestracją i architekturą wysokiej dostępności (HA)
  • Wsparcie techniczne związane z przekazywaniem danych między systemami i wysyłką wiadomości e-mail
  • Komunikacja ze zleceniodawcami, w tym pomoc w definiowaniu wymagań i wsparcie techniczne
  • Tworzenie dokumentacji

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Praca w zespole specjalistów, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość wpływu na stosowane technologie oraz architekturę aplikacji
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Po okresie wdrożenia, praca hybrydowa w naszym biurze w Krakowie (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe pakiety medyczne
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka