Full Stack Engineer - IoT

Numer referencyjny: FS/T
Kraków, Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (również w trakcie studiów 2 stopnia)
  • umiejętność programowania w języku JavaScript, Java lub Scala
  • zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania: wzorce projektowe, dobre praktyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć poszerzania wiedzy na temat nowych rozwiązań i technologii

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania w segmencie IoT dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
  • stosowanie dobrych praktyk programowania: clean code, code review (Gitlab)
  • tworzenie testów jednostkowych oraz e2e
  • implementacja nowych funkcji w aplikacji SPA w technologiach: AngularJS, React, Webpack, npm, Material Design
  • praca z technologiami backendowymi: Scala, Akka, Akka Streams, Kafka, ElasticSearch, GraphQL
  • budowanie aplikacji: Gitlab CI

Oferujemy:

  • udział w międzynarodowych projektach
  • ambitne zadania i realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • możliwość rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • sprzęt PC, Linux, do 2 monitorów
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

FULL STACK ENGINEER - IOT