Zobacz podobne oferty

Copywriter

Numer referencyjny: C/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Do zespołu marketingu poszukujemy copywritera, który będzie tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści, głównie w języku angielskim. Będziesz ściśle współpracować z zespołem marketingu, product managementu oraz innymi osobami w firmie.

Treści na potrzeby social media, treści do e-mail marketingu, artykuły na bloga, treści na strony produktowe, notatki prasowe, scenariusze animacji video, opisy produktów, case studies czy artykuły do prasy branżowej to przykładowe treści za jakie będziesz odpowiadać. Szukamy osoby, która chce poznać tajniki marketingu B2B, lubi pisać, pracuje terminowo i rzetelnie, sprawnie działa w zespole i myśli nieszablonowo. Czeka na Ciebie świetny zespół i stabilne zatrudnienie.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (konieczność tworzenia i redakcji treści w tym języku)
  • Doświadczenie w pracy z tekstem (mile widziane w branży IT)
  • Zainteresowanie obszarami marketingu i PR z naciskiem na działania w zakresie digital marketingu
  • Chęć rozwoju i zdobycia atrakcyjnego doświadczenia w marketingu B2B
  • Umiejętność planowania pracy i analizy efektów
  • Wewnętrzna motywacja do działania

TWOJE ZADANIA

  • Udział w budowaniu przekazu i realizowaniu kampanii marketingowych
  • Współpraca przy opracowaniu strategii contentowej z innymi specjalistami
  • Przygotowywanie tekstów na potrzeby publikacji na zewnętrznych portalach (artykuły, komunikaty prasowe, reklamy)
  • Przygotowywanie treści na potrzeby stron www, e-mail marketingu, social media, materiałów promocyjnych (whitepaper'y, e-booki, case studies, raporty branżowe itp.)
  • Optymalizacja tworzonych treści pod kątem wyszukiwarek, ścisła współpraca z działem SEO
  • Wykorzystanie dokumentów opisujących profile „buyer person”  i tworzenie treści pod kątem ich potrzeb

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mocno rozwojowe stanowisko pracy, umożliwiające zdobycie atrakcyjnego na rynku pracy doświadczenia
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Dostęp do szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24 (dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny), strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

Rozwijaj się w Comarch