Szukaj ofert

Cloud Solutions Architect

Kraków
Numer referencyjny: CSA/U

Tworzymy pionierskie rozwiązania dla branży telekomunikacji, lotnictwa, hi-tech czy motoryzacji. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii (m.in. Kubernetes, Apache Kafka, stos ELK) przy budowie i rozwoju nowych usług chmurowych dla klientów z Dubaju, USA oraz całej Europy.

Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć wpływ na rozwój nowego produktu Comarch Infraspace Cloud. Dzięki niemu pomagamy tworzyć, wdrażać i modernizować aplikacje biznesowe oraz administrować nimi w chmurze.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z technologiami chmurowymi i masz doświadczenie z zakresu administrowania systemami IT, zapoznaj się z ofertą, aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Ukończone studia z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera systemowego i administracji systemami IT
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednej platformy chmurowej (AWS, Azure)
  • Bardzo dobra znajomość jednego z obszarów:
    • Apache Kafka
    • ELK
    • PostgreSQL
  • Dobra znajomość języków skryptowych – Python, Shell
  • Rozumienie podstaw sieciowych – TCP/IP, VPC, NAT
  • Znajomość:
    • Narzędzi do wirtualizacji Vmware ESXI / KVM
    • Konteneryzacji jak i orkiestracji konteneryzacji
    • Systemów operacyjnych: Linux (RedHat / Centos)
    • Mile widziana znajomość platformy OpenStack
    • Doświadczenie w budowaniu automatyzacji, CI/CD, pipelines
    • Doświadczenie z software integracją wykorzystującą API, REST, RPC

TWOJE ZADANIA
  • Wdrożenie, monitorowanie, utrzymanie oraz konfiguracja dodatkowych funkcji na jednej z platform:
    • Usługi z obszaru ELK
    • Bazy danych z PostgreSQL
  • Automatyzacja zadań przy użyciu narzędzi takich jak Terraform oraz Ansible
  • Dokumentowanie aktualnej architektury systemu informatycznego
  • Doradztwo w zakresie doboru technologii i realizacji procesów oraz inicjowanie zmian w tym zakresie

DLA CIEBIE
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w unikalnych projektach realizowanych dla międzynarodowych liderów z takich branż jak motoryzacja, lotnictwo, hi-tech, finanse, telekomunikacja
  • Praca w nowoczesnych technologiach
  • Szansa na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Praca na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • Możliwość dodatkowych certyfikacji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Jak wygląda praca Inżyniera systemowego?