Business Development Manager (CONNECTED CARS / IOT)

Numer referencyjny: BDM/MED/IOT
Kraków

Opis stanowiska:

  • Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów. Odpowiedzialność za pełen cykl życia projektów od generowania pomysłów i analizy potrzeb Klienta po ustalenie szczegółowych warunków współpracy, negocjacje i pozyskanie zamówienia
  • Współtworzenie strategii i rozwój biznesu w zakresie innowacyjnych rozwiązań oraz usług informatycznych w obszarach Connected Cars oraz IoT. Współpraca z Kierownikami Produkcji, Marketingu, Sprzedaży
  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług w branży IT
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w środowisku międzynarodowym
  • Zainteresowanie nowymi technologiami w szczególności Connected Cars i IoT
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z Klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dużym dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę z globalnymi Klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz usług w zakresie Connected Cars / IoT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników
  • Darmowa opieka medyczna dla pracowników, a także ich rodzin
  • Pakiet socjalny oraz rekreacyjno – sportowy
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju w ramach codziennej pracy, a także zagranicznych podróży służbowych, konferencji oraz warsztatów

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (CONNECTED CARS / IOT)