Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowy (systemy ERP)

Numer referencyjny: A/A
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Rzeszów, Częstochowa

Pracując jako analityk systemów ERP, będziesz odpowiedzialny za analizę wymagań użytkowników naszego oprogramowania, które pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi administracji centralnej, jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw użyteczności publicznej oraz szkół wyższych. Poszukujemy osób ze znajomością obszarów: zarządzania majątkiem, procesów finansowo‑księgowych, procesów realizowanych w jednostkach samorządowych, czy procesów logistycznych. Jeśli masz doświadczenie w jednym z nich i nie boisz się wyzwań, nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrożeniach/analizie/projektowaniu systemów informatycznych klasy ERP
  • Doświadczenie lub wiedza w przynajmniej jednym z obszarów:
    • zarządzania środkami trwałymi, obsługą środków transportu, procesami inwestycyjnymi, obsługą remontów, zarządzania nieruchomościami,
    • planowania i budżetowania dochodów jednostek samorządowych lub administracji centralnej,
    • wymiar i windykacja podatków lokalnych i innych opłat, obsługa świadczeń wypłacanych przez jednostki samorządowe,
    • finansowo-księgowego, w szczególności w zakresie ustawy o finansach publicznych,
    • logistyki (sprzedaż, zakupy, gospodarka materiałowa, umowy) oraz procesów zakupowych w procedurach prawa zamówień publicznych
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość:
    • technik modelowania systemów i procesów UML, BPM
    • narzędzie do modelowania/projektowania systemów IT
    • metodyk zwinnych

TWOJE ZADANIA

  • Udział w pracach Product Management systemu ERP
  • Udział w pracach projektowych systemu ERP
  • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
  • Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
  • Analiza wymagań wynikających ze zmian prawnych
  • Opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej systemu ERP

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się