Zobacz podobne oferty

Administrator platformy wirtualizacji i konteneryzacji

Numer referencyjny: AP/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Warszawa, Rzeszów

Poszukujemy doświadczonego inżyniera na stanowisko administratora platformy wirtualizacji i konteneryzacji w oparciu o oprogramowania VMware.
Dołączając do zespołu weźmiesz udział w rozwoju nowo powstałej chmury prywatnej w ramach jednego z największych projektów informatycznych w Polsce.
Nie czekaj, sprzwdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • Vmware w wersji 6.7, 6.5, 6.0
    • SRM
    • administracji systemów Linux (RHEL/CentOS) w wersji 7x i 8x
    • OpenShift i/lub Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z platformą wirtualizacji VMWare vSphere
  • Umiejętność pisania skryptów shell
  • Mile widziane
    • znajomość oprogramowania Horizon i VEEAM
    • umiejętność zarządzania siecią SAN i LAN
    • VMware VCP-DCV 6.x

TWOJE ZADANIA

  • Administracja klastrem maszyn wirtualnych opartym o VMWare vSphere:
  • Wsparcie utrzymania klastra kontenerów na platformie OpenShift
  • Prace związane z upgrade rozbudową, obsługą zgłoszeń, weryfikacją błędów
  • Przygotowanie środowisk testowych i deweloperskich na infrastrukturze wewnętrznej
  • Przygotowanie i utrzymanie środowisk testowych u klienta
  • Praca w trakcie dyżurów poza standardowymi godzinami pracy
  • Współpraca z zespołami ds. backup w oprogramowaniu VEEAM
    Praca w trakcie dyżurów poza standardowymi godzinami pracy

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Poznajmy się