Szukaj ofert

Administrator platformy wirtualizacji i konteneryzacji

Kraków| Gdańsk| Warszawa| Rzeszów
Numer referencyjny: AP/A

Poszukujemy doświadczonego inżyniera na stanowisko administratora platformy wirtualizacji i konteneryzacji. Jeżeli masz doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem, mamy Ci do zaoferowania pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w Polsce.
Sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • rozwiązań wirtualizacji i konteneryzacji
    • administracji systemów Linux (RHEL/CentOS)
    • OpenShift i/lub Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z platformą wirtualizacji VMWare vSphere
  • Umiejętność pisania skryptów shell

TWOJE ZADANIA

  • Administracja klastrem maszyn wirtualnych opartym o VMWare vSphere:
  • Wsparcie utrzymania klastra kontenerów na platformie OpenShift
  • Prace związane z upgrade rozbudową, obsługą zgłoszeń, weryfikacją błędów
  • Przygotowanie środowisk testowych i deweloperskich na infrastrukturze wewnętrznej
  • Przygotowanie i utrzymanie środowisk testowych u klienta

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

#comarch