Szukaj ofert

Staż biznesowy IoT

Studiujesz na kierunku ekonomicznym lub technicznym? Szukasz stażu, który da Ci możliwość rozwoju i pozwoli zdobyć praktyczne umiejętności biznesowe?
Wystartowała rekrutacja na staż biznesowy w Krakowie w obszarze Internetu Rzeczy!

Jak wygląda staż?
Przepustka do świata biznesu

W zależności od wybranego profilu (analiza, consulting, sprzedaż, product management) podczas trzymiesięcznego stażu w IoT, weźmiesz udział w projekcie skupiającym się na działaniach przedsprzedażowych, badaniach rynkowych czy konsultingu lub sprzedaży. 
Pod okiem naszych specjalistów oraz dostosowując dni
i godziny pracy do swoich zajęć na uczelni, zdobędziesz cenne doświadczenie, a wszystko to w obszarze fascynujących rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy

Przyszłość, która już tu jest
Dynamizacja technologii Internet of Things daje możliwość rozwoju nowym rozwiązaniom biznesowym. Elastyczność Internetu Rzeczy sprawia, że IoT znajduje zastosowanie w wielu obszarach. Wybierając staż w Comarch, zyskujesz możliwość dołączenia do projektów z zakresu: Smart Metering, Industry 4.0, Smart Lighting, IoT Ecosystem, Automotive, Healthcare, Asset Tracking czy Location Based Services.
Czy wiesz, że posiadamy własną halę laboratoryjno-produkcyjną IoT Plant? Zapraszamy na wirtulany spacer>>

Dlaczego warto aplikować

Staż to dopiero początek
Rozwiń skrzydła i zdobądź doświadczenie
"Na stażu miałem okazję współpracować z doświadczonymi konsultantami przy ich codziennych zadaniach. Był to nie tylko czas nauki, zadawania pytań, ale również pewien etap testowy, podczas którego sprawdzano moje predyspozycje do przyszłej pracy (w tym moją samodzielność)." - Karol