Zobacz podobne oferty

Web Developer (systemy ERP)

Numer referencyjny: WD/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Wrocław
Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do zespołu zajmującego się wytwarzaniem aplikacji webowych, kompatybilnych z systemami klasy ERP. Jeśli tworzenie aplikacji webowych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych)
  • Znajomość:
    • .NET Core/.NET Framework/ASP.NET
    • T-SQL/PostgreSQL
    • Angular/AngularJS/TypeScript/CSS/Sass
  • Umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Udział w procesie projektowania nowych funkcjonalności
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Udział w ambitnych projektach wykorzystujących Machine Learning oraz pracy nad oprogramowaniem działających w Chmurze.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Hybrydowy tryb pracy

Praca w IT w Lublinie