Zobacz podobne oferty

UX Designer (Telco)

Numer referencyjny: UX/T
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Od 30 lat Comarch z sukcesem pomaga polskim i międzynarodowym firmom osiąganiu przewagi biznesowej poprzez projektowanie i wdrażanie autorskich rozwiązań informatycznych! Budujemy i wdrażamy systemy dla czołowych telecomów. Wdrażamy rozwiązania. Projektujemy aplikacje webowe, mobilne i hybrydowe w obszarach:

- OSS do zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną,
- FSM do planowania, tworzenia harmonogramów, dystrybucji i wsparcia realizacji zadań w terenie dla techników,
- BSS które mają na celu pomagać pracownikom działu obsługi budować unikatowe i spersonalizowane relacje z klientami.

Posiadasz komercyjne doświadczenie jako projektant i chcesz dalej się rozwijać? Chcemy Cię poznać!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na projekt procesów oraz interfejs użytkownika
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku projektanta UX/UI
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym współpracę z klientem zagranicznym
  • Umiejętność:
    • pracy z narzędziami (Figma, Sketch, Flinto lub podobne)
    • prowadzenia warsztatów z użytkownikami
    • przygotowywania interaktywnych i statycznych makiet
  • Mile widziane doświadczenie w projektach z sektora telekomunikacji

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z zespołami R&D nad rozwojem produktów Comarch w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkowników
  • Praca w projektach rozpoznawalnych na rynkach dla dużych klientów zagranicznych
  • Bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
  • Udział w projektach badawczych
  • Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

  • Udział w całym cyklu życia projektu w ramach rozwoju naszych topowych produktów!
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora telekomunikacji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Poznajmy się