Zobacz podobne oferty

UX Designer (finanse i ubezpieczenia)

Numer referencyjny: U/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa

Cześć!

Pracujemy przy projektach rozwojowych oraz wdrożeniowych dla instytucji finansowych na całym świecie: od Azji, przez Europę, po Amerykę. Projektujemy aplikacje dla użytkownika końcowego jak i dla doradców finansowych z bankowości, ubezpieczeń oraz firm inwestycyjnych. Jeżeli umiesz przekładać potrzeby użytkowników oraz biznesu na użyteczne rozwiązania, jesteś osobą, na którą czekamy. Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu UX!

Szukamy UX Designera/ki, który/a:

  • Posiada co najmniej roczne doświadczenie w pracy na tym i/lub podobnym stanowisku
  • Zna zasady WCAG, RWD oraz projektowania na różne platformy (www, iOS, Android)
  • Posiada znajomość oprogramowania Figma
  • Potrafi tworzyć makiety w oparciu o Design System
  • Posiada umiejętność przekładania wymagań biznesowych na projekty
  • Zna j. angielski na poziomie, który umożliwia swobodną komunikację z klientami zagranicznymi
  • Posiada umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych
  • Posiada doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi (ale nie oczekujemy, że będziesz badaczem)

DODATKOWE PUNKTY ZALICZYSZ, JEŚLI

  • Masz wykształcenie kierunkowe i/lub certyfikaty branżowe
  • Masz doświadczenie w pracy w projektach z zakresu branży finansowej
  • Masz doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
  • Znasz Sketcha, Zeplina i Jirę
  • Posiadasz umiejętność obsługi systemu MacOS
  • Masz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (agile, scrum)
  • Znasz jeszcze inne języki

W temacie wymagań jesteśmy nie-zero-jedynkowi, więc jeśli czujesz, że masz talent i możesz nas o tym przekonać aplikuj!

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie procesów i aplikacji bankowych (zwłaszcza aplikacji natywnych) w ramach interdyscyplinarnych zespołów o różnych kompetencjach (biznes, analiza, technologie)
  • Współpraca z zespołem projektantów – w ramach statusów, przy korektach i wspólnym rozwiązywaniu problemów projektowych
  • Praca z klientami z całego świata
  • Przekładanie potrzeb biznesowych na projekty wizualne i interaktywne prototypy
  • Współpraca z działem badawczym przy przygotowywaniu badań użyteczności produktów cyfrowych oraz przy implementacji wniosków z tych badań
  • Praca na sprzęcie Mac i oprogramowaniu Sketch/Figma i Zeplin, w tym migracja projektów ze Sketcha na Figmę

DLA CIEBIE

  • Praca z wiodącymi bankami
  • Pracujemy tak jak chcemy: hybrydowy czas pracy, dowolna forma współpracy: umowa o pracę, B2B itp.
  • Kultywujemy zasadę „nobody's’fault” – Popełniłeś/aś błąd? Stało się. Wyciągasz wnioski i lecisz dalej!
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy oraz doświadczenia przy udziale ekspertów z branży IT
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych specjalistów z branży

Poznajmy się