Zobacz podobne oferty

UX Designer (bankowość mobilna)

Numer referencyjny: UX/F
Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Lublin, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Kielce, Nowy Sącz
Doświadczenie:
Regular, Senior

Pasjonujesz się platformami mobilnymi, a do tego potrafisz projektować przyjazny dla użytkownika interfejs? Masz za sobą pierwsze doświadczenie w kontaktach z klientem, a praca w j. angielskim nie jest Ci straszna? Już dziś dołącz do naszego zespołu bankowości mobilnej, jako UX designer!

Nasz zespół nieustannie poprawia użyteczność, wygląd i ogólne doświadczenia użytkowników aplikacji. Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w projektowaniu i testowaniu natywnych aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android. Twoim zadaniem będzie analizowanie potrzeb użytkowników, a następnie proponowanie i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań UX. Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas już dziś i zaprojektuj z nami następną generację aplikacji mobilnych!

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie projektowania interfejsów
  • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanych aplikacji oraz design systemów
  • Zaawansowana znajomość Figmy
  • Znajomość:
    • zagadnień z zakresu UX/UI
    • zasad WCAG oraz chęć rozwoju w tym temacie
    • standardów projektowania na platformy iOS oraz Android
    • j. angielskiego na poziomie minimum B2 (projektowanie oraz sporadyczny kontakt z klientem w tym języku)
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Samodzielność, ale także umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowo mile widziane, jeśli:
    • posiadasz znajomość narzędzia Sketch
    • posiadasz doświadczenie przy projektowaniu natywnych aplikacji mobilnych

TWOJE ZADANIA

  • Prototypowanie natywnych aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android
  • Tworzenie rozbudowanych design systemów
  • Bezpośrednia współpraca z UX designerami, programistami, analitykami i product ownerem
  • Weryfikacja ekranów przygotowanych przez innych UX designerów
  • Migracja projektów ze Sketcha do Figmy
  • Uczestnictwo w spotkaniach statusowych z analitykami i UX designerami
  • Bezpośredni kontakt z klientem (również w j. angielskim)
  • Testowanie aplikacji

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

Kandydatów aplikujących na powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.