Zobacz podobne oferty

UI Designer (ERP)

Numer referencyjny: ID/E
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław
Do zespołu UX w sektorze rozwiązań ERP poszukujemy Projektanta lub Projektantki UI. Nasz zespół odpowiada za rozwój ponad 20 produktów, które wspierają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. W portfolio naszych produktów znajdują się m.in. systemy ERP, platformy e-Commerce, narzędzia Business Intelligence. Wciąż wydajemy kolejne wersje produktów, a aktywna społeczność zbudowana wokół naszych usług pozwala bardzo szybko weryfikować tworzone projekty. Dziennie z naszych produktów korzysta około 250 tysięcy osób.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Sketcha lub innego programu do tworzenia makiet i prototypów
  • Umiejętność projektowania na różne platformy (WWW, iOS, Android)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawne argumentowanie swoich decyzji projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
    • Certyfikaty branżowe
    • doświadczenie w pracy z klientem
    • znajomość metod badawczych używanych przy projektowaniu UX

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie interfejsów na wszystkie platformy sprzętowe (Web, Desktop, Mobile)
  • Tworzenie ikon i innych elementów graficznych
  • Praca nad wewnętrzną biblioteką komponentów
  • Bieżąca współpraca z projektantami UX, analitykami, testerami, badaczami UX i programistami
  • Praca w projektach krajowych oraz zagranicznych

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w stabilnej, czołowej firmie z branży IT
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Praca na najnowszym sprzęcie Apple

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Poznajmy się