Tester w sektorze Medycyna

Numer referencyjny: T/MED
Katowice, Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w branży IT
  • doświadczenie w branży medycznej
  • znajomość różnych technik testowania (testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa)
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów
  • znajomość języków programowania obiektowego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie scenariuszy testowych
  • planowanie procesów testowych
  • współudział w procesie projektowania funkcjonalności oraz użyteczności tworzonego oprogramowania.
  • przeprowadzanie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • tworzenie oraz administrowanie środowiskami testowymi
  • opcjonalnie – udział w procesie automatyzacji testowania oraz tworzenia środowisk dla testów automatycznych

Oferujemy:

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • perspektywę rozwoju zawodowego w kierunku analitycznym,  technicznym, lub programistycznym
  • prywatną opiekę medyczną

TESTER W SEKTORZE MEDYCYNA