Zobacz podobne oferty

Technik elektryk

Numer referencyjny: TE/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Każdy z produktów Comarch to zasługa wspólnej pracy, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Mile widzialne doświadczenie/studia  z zakresu automatyki/robotyki lub elektroniki
  • Znajomość systemów niskoprądowych - kontrola dostępu, systemy p. pożarowe
  • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa komputera - pakiet MS Office - przygotowywanie podstawowych raportów
  • Znajomość systemów:
    • SAP w szczególności: Zettler, Schrack
    • CCTV w szczególności: Hikvision, Ipox
    • SSWIN w szczególności: Gallaxy, Satel
    • KD w szczególności: Ccure/Istar
  • Wymagane uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie utrzymania systemów bezpieczeństwa budynków

TWOJE ZADANIA

  • Konserwacja systemów niskoprądowych w budynkach firmy
  • Wykonywanie prac instalacyjnych, remontowych i naprawczych związanych z urządzeniami i maszynami elektrycznymi
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową eksploatacją wszystkich urządzeń elektrycznych pod względem BHP i p.poż oraz obowiązujących przepisów
  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi, uzgadniania zakresu usług, umowy, akceptacja faktur
  • Codzienna obsługa techniczna budynków w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych w tym:
    • klimatyzacja w pomieszczeniach technicznych
    • zasilanie gwarantowane UPS
    • okablowanie: Ethernet, światłowodowe
  • Nadzór usług przeglądów i napraw agregatów prądotwórczy
  • Możliwa praca na wysokości

DLA CIEBIE

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Praca stacjonarna w zgranym zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie