Zobacz podobne oferty

Starszy programista .NET (e⁠-⁠commerce⁠-⁠wszystko.pl)

Numer referencyjny: PN/E
Kraków, Bielsko-Biała, Lublin, Łódź, Warszawa, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Regular, Senior

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć infrastrukturę mikroserwisową? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy programisty .NET. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!  Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy  z infrastrukturą mikroserwisową (minimum 2 lata w projektach gdzie liczba użytkowników przekracza 500 000 a liczba mikroserwisów stale jest zwiększana i rozwijana)
  • Znajomość technologii .NET/C# (.NET Core, .NET Standard), postgreSQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracach nad aplikacjami webowymi w szczególności zaawansowanymi rozwiązaniami e-commerce
  • Mile widziana znajomość technologii:
    • Kafka
    • Docker
    • Kubernetes
    • MongoDB
    • NService Bus

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie i utrzymywanie nowych mikroserwisów odpowiadających za procesy e-commerce
  • Badanie wydajności – zawsze może być lepiej i szybciej
  • Współpraca z zespołem frontend developerów i analityków biznesowych
  •  Integracja z narzędziami ML / AI

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Pracuj w branży IT