Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (systemy ERP)

Numer referencyjny: SWS/E
Lokalizacje:
Kraków
PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub studenci V roku)
  • Dobra znajomość narzędzi Microsoft Word
  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA

  • Fakturowanie produktów Comarch ERP
  • Wsparcie Klientów/Partnerów Comarch
  • Udział w testach aplikacji
  • Realizacja działań logistycznych

  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Praca w IT w Krakowie