Specjalista ds. sprzedaży (usługi i projekty IT)

Numer referencyjny: SDS/eZ
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular, Senior

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z zagranicznymi klientami z branży IT? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

W Comarch oferujemy wysokiej jakości usługi informatyczne z zakresu produkcji oprogramowania oraz elektroniki. Naszymi klientami są światowe firmy działające w najróżniejszych branżach m.in. Consumer Electronics, Automotive, Semiconductor Industry, Certification. Świadczymy usługi z zakresu programowania mobilnego, frontend, backend, programowania embedded, projektowania architektur, devops, quality assurance i inne.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług informatycznych i pozyskiwanie klientów potrzebujących wsparcia developerów mobilnych i niskopoziomowych.
Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz filmik promocyjny - tutaj.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (business C1)
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT
  • Znajomość technik negocjacji
  • Otwartość i chęć do poszukiwania nowych klientów oraz współpraca z istniejącymi
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu technologii i rozwiązań IT
  • Kreatywność w tworzeniu strategii sprzedażowych
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów z obszaru usług IT
  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy
  • Tworzenie, prezentowanie i negocjowanie ofert
  • Pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów biznesowych
  • Utrzymywanie aktualnej bazy klientów
  • Dywersyfikacja projektów i branż, dla których oferujemy usługi - budowanie relacji z klientami
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie postępu procesów i podejmowanych działań
  • Współpraca z konsultantami technicznymi, marketingiem, inżynierami i wewnętrznymi działami wsparcia
  • Podróże biznesowe (wg potrzeb)

  • Profesjonalny rozwój zawodowy - szkolenia, które pozwolą Ci poznać produkty Comarch, nasze procesy wewnętrzne oraz przygotują do roli technicznego konsultanta biznesowego w zakresie Twojej specjalizacji
  • Szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą