Specjalista ds. sprzedaży (język duński, fiński, norweski lub szwedzki)

Numer referencyjny: SS/F
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawa
Naszym pracownikom otwieramy drzwi do rozwoju w obszarze branży IT w globalnych projektach. Szukamy osoby zaangażowanej oraz nastawionej na rezultaty w sprzedaży, dla której codzienne wyzwania w jednym z języków nordyckich będą źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego. Jeśli tak samo jak my uważasz, że relacje z klientami są kluczowe w budowaniu marki, a dodatkowo cenisz sobie długotrwałe relacje biznesowe zapraszamy do aplikacji!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku
  • Znajomość jednego z języków na poziomie B2/C1: duńskiego, fińskiego, norweskiego lub szwedzkiego umożliwiająca pracę z klientem w danym języku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjna i prezentacyjne
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, w szczególności w obszarze finansów lub ubezpieczeń
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Myślenie nieszablonowe, otwartość na nowe pomysły
  • Mile widziane doświadczenie w: konsultingu, sprzedaży i obsłudze klienta

TWOJE ZADANIA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rozwiązania IT dla instytucji finansowych w Skandynawii
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Realizacja celów biznesowych i aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów i zbieranie wymagań

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje biznesowe
  • Zdobycie profesjonalnego doświadczenia w międzynarodowych projektach z branży IT
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku którym znasz
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazne środowisko pracy wspierające dzielenie się wiedzą, wspólny rozwój i tworzenie innowacji
  • Możliwość rozwoju osobistego w obszarach związanych z nowymi technologiami IT
  • Wsparcie wykwalifikowanych sprzedawców oraz inżynierów w kontaktach z klientami
  • Zatrudnienie w finansowo stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do Twojej decyzji)

Praca w IT w Gdańsku