Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. sprzedaży (Industry 4.0)

Numer referencyjny: SS/E
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa, Wrocław
Doświadczenie:
Regular, Senior

Dołącz do nas jako Specjalista ds. sprzedaży Industry 4.0 i bądź częścią zespołu, który kształtuje przyszłość przemysłu. Nasze produkty i usługi, wspierane przez ponad 20-letnie doświadczenie w systemach ERP, magazynowych, BI, IoT i automatyce, pozwalają nam z sukcesem realizować projekty dostosowane do wymagań naszych klientów. Poszukujemy dynamicznego sprzedawcy, który pasjonuje się technologią i chce mieć realny wpływ na efektywność przemysłową oferując Comarch IoT MES oraz produkty i usługi towarzyszące.

Jeśli masz doświadczenie w przemyśle lub sprzedaży rozwiązań technologicznych i silne umiejętności komunikacyjne, zapraszamy do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT dla Przemysłu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz doświadczenie z produkcją przemysłową będzie dodatkowym atutem
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych na rozwiązania Industry 4.0
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami oraz identyfikacja ich dalszych oczekiwań oraz potrzeb
  • Raportowanie postępu procesów i podejmowanych działań
  • Współpraca z konsultantami technicznymi, marketingiem, inżynierami i wewnętrznymi działami wsparcia
  • Reprezentowanie firmy na targach, wydarzeniach i konferencjach

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

5 umiejętności, które powinien posiadać każdy BDM!