Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. sprzedaży (ERP 4.0)

Numer referencyjny: SS/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Jesteśmy liderem wśród polskich dostawców systemów ERP, które usprawniają małym i średnim przedsiębiorstwom kluczowe procesy: od zarządzania sprzedażą, magazynem, poprzez dystrybucję, księgowość, kadry-płace, handel w Internecie po raportowanie i wiele innych. Jako specjalista ds. sprzedaży będziesz odpowiadać za aktywne wspieranie sprzedaży produktów i usług ERP. Jeśli interesuje Cię stale rozwijająca się branża IT, dołącz do jednego z naszych zespołów sprzedażowych i pomóż naszym klientom w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT dla przemysłu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
  • Zainteresowanie nowymi technologiami czy doświadczenie z produkcją przemysłową będzie dodatkowym plusem
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicą
  • Prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych zainteresowanych rozwiązaniami Industry 4.0 Sektora ERP Comarch
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.

  • Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Praca w IT w Krakowie