Specjalista ds. sprzedaży (branża IT/ automotive)

Numer referencyjny: SA/U
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular
W Comarch współpracujemy z liderami całego łańcucha dostaw branży motoryzacyjnej mając w swoim portfolio klientów takich jak Grupa Volkswagen, Renault czy ThyssenKrupp.

Sukcesy ostatnich lat oraz duży potencjał rynku skłaniają nas to rozbudowy zespołu sprzedażowego.

Szukamy Specjalistki/ty ds. sprzedaży, osoby która będzie zajmować się gamą produktową obejmującą:

- EDI & E-Invoicing

- Comarch Loyalty Management

Jeżeli masz talent do sprzedaży, dobrze znasz branżę motoryzacyjną i produkcyjną a dodatkowo pasjonują Cię nowe rozwiązania i technologie IT, ta oferta jest dla Ciebie!

Brzmi interesująco? Aplikuj - może to właśnie na Ciebie czekamy!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w międzynarodowym środowisku
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, z firm IT, produkcyjnych, motoryzacyjnych
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do delegacji (m.in. DACH, Skandynawia, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy)
  • Zainteresowania w zakresie biznesu, nowych technologii, elektro mobilności i motoryzacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych (np. języka włoskiego, francuskiego) oraz znajomość modeli opartych na sieci dealerskie

TWOJE ZADANIA

  • Działania prospectingowe, generowanie leadów poprzez działania sprzedażowe (Linkedin, cold calls, cold mails, automatyzacje, udział w eventach branżowych)
  • Pozyskiwanie nowych klientów (producenci samochodów, główni uczestnicy łańcuchu dostaw oraz duże i średnie przedsiębiorstwa z branży automotive/mobility)
  • Sprzedaż produktów z obszaru EDI, eInvoicing oraz lojalności
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy: identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w oparciu o ofertę Comarch dla dużych przedsiębiorstw
  • Bezpośrednia współpraca z działami konsultingu, produkcji oraz marketingu

  • Praca w międzynarodowej sprzedaży IT (usługi + produkty) dla topowych klientów motoryzacyjnych
  • Kontakt z najnowszymi trendami IT i duże możliwości rozwoju w sprzedaży
  • Coaching, wdrożenie, szkolenie, przekazywanie wiedzy od doświadczonych osób. Jednocześnie duże pole do samodzielności i własnej inicjatywy
  • Działy wsparcia, marketing (budżety, konferencje, kampanie), konsulting, międzynarodowe struktury, delegacje, budżety sprzedażowe, etc.
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznym środowisku biznesowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Model pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie) po okresie wdrożenia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Praca w IT w Warszawie