Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. Security Awareness

Numer referencyjny: SSA/CXO
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular

Poszukujemy Specjalisty ds. Security Awareness - osoby, która rozwinie i zadba o świadomość dotyczącą bezpieczeństwa IT naszych pracowników! Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z bezpieczeństwem w sieci, a przy tym wyróżnia Cię kreatywność, zaradność oraz znakomita organizacja - zapraszamy do Comarch!

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani studenci ostatnich lat z motywacją do rozwoju
  • Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT
  • Znajomość
    • podstawowych zagrożeń w cyberprzestrzeni
    • języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym (B1)
  • Ogólna znajomość standardów i metodyk bezpieczeństwa IT (ISO 2700x itp.)
  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Umiejętność przekazywania wiedzy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Kreatywność
  • Znajomość normy ISO 27001 będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie, zarządzanie i usprawnianie elementów programu security awareness
  • Prowadzenie działań podnoszących świadomość pracowników z zakresie bezpieczeństwa informacji (szkolenia stacjonarne/on-line)
  • Opracowywanie materiałów z zakresu bezpieczeństwa informacji (materiały e-learningowe, artykuły, prezentacje, mailingi, instrukcje i zalecenia) w oparciu o obowiązujące w firmie polityki i dobre praktyki
  • Przygotowywanie i realizacja wewnętrznych kampanii phishingowych
  • Koordynowanie i realizowanie audytów związanych z bezpieczeństwem informacji (wg normy ISO 27001)
  • Monitorowanie i raportowanie skuteczności prowadzonych działań uświadamiających
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy/rozwoju i proponowanie odpowiednich działań
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Obsługa incydentów naruszenia bezpieczeństwa informacji

  • Oferujemy pracę na pełen lub część etatu w przyjaznej atmosferze
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami nastawionymi na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość udziału w szkoleniach w dziale, szkoleniach/konferencjach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Styczność z najnowszymi trendami w bezpieczeństwie
  • Elastyczne kształtowanie procesów bezpieczeństwa informacji w firmie w oparciu o międzynarodowe normy i dobre praktyki
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
  • Dostęp do kompleksu rekreacyjnego

Praca w IT w Krakowie