Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu i PR

Numer referencyjny: SMP/FC
Lokalizacje:
Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem nowej platformy FinTechowej Apfino, poszukujemy specjalisty do organizowania webinarów oraz kampanii marketingowych skierowanych do przedsiębiorców.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z marketingiem
  • Aktywne zainteresowanie marketingiem, komunikacją lub social media
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla agencji marketingowej
  • "Lekkie pióro"
  • Specjalizacja z wybranego narzędzia lub technologii marketingowej

TWOJE ZADANIA

  • Współtworzenie, planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Koordynacja płatnej współpracy z influencerami (influencer marketing) oraz mediami wydawniczymi
  • Analiza ruchu na  stronie internetowej i optymalizacja pod kątem prowadzonych kampanii i słów kluczowych
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w GoogleAds, Linkedin itp.
  • Tworzenie skutecznych treści biznesowych (copywriting) na blog oraz podcast biznesowy

  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Różnorodne i prestiżowe projekty z zakresu marketingu
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Rozwijaj się w Comarch