Specjalista ds. marketingu

Numer referencyjny: SM/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Szukasz miejsca w którym jeszcze lepiej poznasz świat marketingu B2B i będziesz mieć szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za realizację działań marketingowych ze szczególnym naciskiem na content marketing. Jeśli masz doświadczenie w marketingu, znasz rynek, a jednocześnie szukasz nowych możliwości rozwoju i pracy w zespole nastawionym na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań – zapraszamy do Comarch. Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale marketingu, agencji reklamowej lub na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii digital, praktyczna znajomość narzędzi Google
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Kreatywność, samodzielność i proaktywne podejście

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie i wdrażanie strategii contentowej
  • Tworzenie kalendarza treści i koordynacja produkcji treści wynikających z opracowanego kalendarza
  • Analiza person oraz generowanie nowych pomysłów na treści
  • Planowanie współpracy z mediami, portalami branżowymi i agencjami marketingowymi
  • Dbanie o realizację pakietów współpracy z mediami i portalami tematycznymi
  • Projektowanie, wdrażanie, monitorowanie i ocena efektywności kampanii marketingowych
  • Współpraca ze specjalistami SEM, SEO, grafikami, copywriterem przy tworzeniu kampanii
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie optymalizacji działań marketingowych
  • Poszukiwanie i testowanie nowych źródeł ruchu reklamowego

  • Różnorodne projekty marketingowe, wyzwania i rozwój zawodowy
  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Możliwość pracy hybrydowej, po okresie wdrożenia (40% zdalnie, 60% z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Rozwijaj się w Comarch