Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. bezpieczeństwa systemów ERP

Numer referencyjny: Sbse/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Rzeszów

Interesują Cię zagadnienia związane z Cyber Security? Posiadasz doświadczenie na stanowisku administratora systemów TI? Sprawdź naszą ofertę! Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. projektowanie i zarządzanie architekturą cyberbezpieczeństwa oraz zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa w organizacji. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane Informatyka/Cyberbezpieczeństwo)
  • Doświadczenie na stanowisku administratora systemów TI lub administratora bezpieczeństwa systemów IT
  • Znajomości zagadnień i technologii cyberbezpieczeństwa ( Firewall, IPS, WAF, sandbox, SIEM, ADC, SSLO, DNS, VPN itp)
  • Oświadczenia w monitorowaniu zagrożeń bezpieczeństwa
  • Wysokiego poziomu umiejętności analitycznych, interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu wektorów ataków na aplikacje internetowe lub sieci
  • Mile widziane:
    • Znajomości praktyk i standardów w zakresie bezpieczeństwa IT ( ISO2700x, OWASP, itp)
    • Doświadczenie w zakresie wytwarzania oprogramowanie na poziomie programisty lub architekta
    • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa IT

TWOJE ZADANIA

  • Ustalanie kryteriów i procedur odbioru prac i usług, nadzór nad odbiorami, rozliczanie wykonanych prac i usług
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie architekturą cyberbezpieczeństwa
  • Przygotowywanie i uzgadnianie dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej, aktualizacja informacji w systemach informatycznych, przekazywanie do eksploatacji
  • Wdrażanie, rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • Tworzenie, modyfikacja i utrzymanie dokumentacji technicznej oraz procedur dla systemów bezpieczeństwa IT
  • Przeprowadzanie i koordynowanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa IT
  • Koordynacja zewnętrznych audytów bezpieczeństwa IT
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa organizacji
  • Rozwiązywanie incydentów zgłaszanych przez systemy monitorowania bezpieczeństwa IT

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyber bezpieczeństwa
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach