Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Numer referencyjny: SBIT/eZ
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Szukasz pasjonującej pracy w obszarze cybersecurity, w której Twoje umiejętności będą miały realny wpływ na bezpieczeństwo systemów i produktów IT dla sektora medycznego? Masz już pierwsze doświadczenie w analizie ryzyka, czy wdrażaniu strategii zabezpieczeń? A może chcesz mieć realny wpływ na tworzenie (R)ewolucyjnego podejścia do e-Zdrowia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Szukamy kreatywnej i zdeterminowanej osoby, która pomoże nam zapewnić najwyższe standardy ochrony danych i infrastruktury IT. Jeśli chcesz stawić czoła cyber-wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem produktów medycznych, dołącz do nas!

Zostań częścią zespołu, który stawia na innowacje i proaktywne podejście do zabezpieczeń, korzystając z najnowszych technologii i narzędzi w dziedzinie cyberbezpieczeństwa!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo informacji, zarządzanie bezpieczeństwem informacji)
  • Zrozumienie procesów IT oraz technologii bezpieczeństwa
  • Znajomość terminów z zakresu IT, zwłaszcza cyberbezpieczeństwa
  • Doświadczenie w jednym z obszarów: cyberbezpieczeństwo, SSDLC, analiza ryzyka, projektowanie i tworzenie aplikacji oraz znajomość frameworków i narzędzi związanych z bezpieczeństwem informacji, szczególnie OWASP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Umiejętność sporządzania raportów, opracowywania dokumentacji z prowadzonych procesów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, wnikliwość
  • Mile widziana wiedza w zakresie norm ISO 27001 lub ISO 22301

TWOJE ZADANIA

  • Udział w koordynowaniu przeprowadzania testów bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie analizy ryzyka w produktach Sektora e-Zdrowie, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa informacji
  • Uczestnictwo w projektowaniu wymagań bezpieczeństwa dla pracowników oraz produktów e-Zdrowia
  • Współpraca w projektach i procesach związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym projektów e-Zdrowia
  • Konsultacje z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT w innowacyjnej branży telemedycyny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie - za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Praca hybrydowa (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie