Zobacz podobne oferty

Security Champion

Numer referencyjny: SC/A
Lokalizacje:
Łódź, Poznań, Warszawa
Doświadczenie:
Regular, Senior

Jeśli rozumiesz podstawy bezpieczeństwa teleinformatycznego i chcesz mieć realny wpływ na poziom bezpieczeństwa rozwiązań IT – dołącz do naszego zespołu. Będziesz mieć możliwość rozwoju i współpracy z innymi specjalistami w zakresie bezpieczeństwa.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość:
    • protokołu HTTP oraz podstaw w zakresie sieci komputerowych
    • podstaw HTML, SQL oraz co najmniej jednego z języków: Java, C, C++, .NET, Python
  • Umiejętność:
    • obsługi systemu klasy Windows i Linux
    • pracy w zespole, cierpliwość, systematyczność, komunikatywność i asertywność
  • Mile widziana praktyczna lub teoretyczna wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa (np. OWASP, narzędzia wspomagające testowanie bezpieczeństwa), wirtualizacji, CI/CD, procesu wytwarzania oprogramowania, testowania, analizy ryzyka

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z zespołami projektowymi na każdym etapie wytwarzania oprogramowania, w szczególności w zakresie: modelowania zagrożeń i oceny architektury aplikacji, bezpiecznego kodowania i przeglądu kodu, bezpiecznego budowania aplikacji, testowania bezpieczeństwa, bezpieczeństwa w chmurze, stosowania narzędzi wspomagających zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji
  • Przeprowadzanie lub inicjowanie audytów i testów bezpieczeństwa. Raportowanie zagrożeń
  • Wskazywanie lub uczestnictwo w ustalaniu działań korygujących. Monitorowanie wykonania działań korygujących i raportowanie ich stanu wykonania
  • Współpraca przy tworzeniu, utrzymanie i weryfikacja wykonywania procedur dot. bezpieczeństwa
  • Analiza ryzyk bezpieczeństwa i podatności systemów w obszarze organizacji, technologii i istniejących lub planowanych rozwiązań
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa, śledzenie zagrożeń, znanych podatności i dzielenie się nimi z zespołami projektowymi (bezpośrednio lub podczas prezentacji)
  • Koordynacja działań dot. bezpieczeństwa wynikających z regulacji i wytycznych Comarch jak i zewnętrznych (np. prawnych) na poziomie jednostki organizacyjnej
  • Współpraca i wymiana informacji pomiędzy Championami Bezpieczeństwa z różnych Jednostek Biznesowych i Sektorów

  • Możliwość zdobycia i doskonalenia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Współpraca przy projektach IT dla administracji publicznej i realny wpływ na ich bezpieczeństwo
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Poznajmy się