Zobacz podobne oferty

Scrum Master

Numer referencyjny: SM/FBU
Lokalizacje:
Katowice, Łódź, Kielce
Doświadczenie:
Regular

Masz dobry kontakt z ludźmi, lubisz z nimi pracować i budujesz pozytywne relacje? Dodatkowo posiadasz praktyczne doświadczenie w rozwijaniu zespołów oraz poprawie ich efektywności - jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? Aplikuj już dziś i promuj z nami praktyki Agile jako Scrum Master!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera w zespołach rozwijających oprogramowanie
  • Zrozumienie procesów i metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Empatia i zrozumienie problemów, z którymi spotykają się członkowie zespołów
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność budowania pozytywnej relacji z ludźmi
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Atutem będzie:
    • znajomość Lean oraz Kanban
    • certyfikat PSM I/CSM lub wyższy

TWOJE ZADANIA

  • Udział w projektach informatycznych związanych z wytwarzaniem oprogramowania dla czołowych banków krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z zespołami scrumowymi
  • Edukacja i coaching członków zespołów deweloperskich w zakresie zwinnych praktyk
  • Adresowanie ryzyk i problemów oraz usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Współpraca z Product Ownerem oraz dbanie o przebieg wydarzeń scrumowych
  • Promowanie transparencji oraz samoorganizacji

  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Możliwość udziału w społeczności Agile w Comarch
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Biuro w nowoczesnym budynku
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Rozwijaj się z Comarch