Zobacz podobne oferty

React Native Developer

Numer referencyjny: RND/eZ
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Masz doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych i interesujesz się branżą healthcare? Do sektora e-Zdrowie poszukujemy React Native Developera. Na tym stanowisku odpowiadać będziesz za rozwój aplikacji Comarch MojeZdrowie24.

MojeZdrowie24 to internetowa książeczka zdrowia, pozwalająca na gromadzenie kompletnej i aktualnej dokumentacji medycznej bezpośrednio w aplikacji mobilnej oraz udostępnianie jej lekarzom. Brzmi ciekawie?

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość React Native, Android lub iOS oraz bibliotek i wzorców projektowych z nimi związanych
  • Znajomość protokołów i formatów wymiany danych: HTTP/1.1, JSON/XML,
    RESTful API
  • Znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gitlab)
  • Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą
  • Mile widziana znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript, JSON, etc) oraz zagadnień związanych z architekturą microserwisów

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych związanych z sektorem Healthcare
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z projektantami UX/UI
  • Udział przy tworzeniu rozwiązań

  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Udział w tworzeniu pionierskich rozwiązań w sektorze e-Zdrowia
  • Praca z najnowszymi technologiami w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code'u
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Darmowy nielimitowany dostęp do specjalnie przygotowanej strefy rekreacyjnej zarówno dla pracowników jak i ich rodzin (siłownia, basen, sauna)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności (np. Comarch ONrun/ONbike)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Poznajmy się