Zobacz podobne oferty

Projektant systemu ERP XT

Numer referencyjny: PS/E
Lokalizacje:
Kraków

Systemy ERP to dla Ciebie nic nowego, a do tego świetnie orientujesz się w zagadnieniach związanych z księgowością? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!
Do naszego doświadczonego zespołu specjalistów, poszukujemy projektanta systemów ERP. Do Twoich obowiązków będzie należeć tworzenie nowych funkcjonalności systemu, testowanie oraz ścisła współpraca z naszymi klientami.
Oferujemy pracę nad ciekawymi projektami oraz wsparcie zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą.
Zaprojektuj swoją karierę i dołącz do nas!

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, księgowe)
  • Bardzo dobra znajomość:
    • zagadnień z dziedziny księgowości
    • systemów Comarch ERP lub systemów ERP innych producentów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub dziale księgowym

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie nowych funkcji systemu
  • Testowanie oprogramowania pod kątem poprawności merytorycznej i zgodności z przepisami
  • Pisanie dokumentacji
  • Zaawansowane wsparcie klientów

DLA CIEBIE

  • Pracę nad znanym i uznanym oprogramowaniem ERP
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Pakiety szkoleń i wsparcie specjalistów nawet z ponad 20 letnim stażem
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Praca w IT w Krakowie