Zobacz podobne oferty

Projektant systemów ERP

Numer referencyjny: PS/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Warszawa
Interesuje Cię analiza zagadnień biznesowych?  Chcesz pracować w branży IT? Potrafisz przełożyć oczekiwania biznesowe klienta na język techniczny?
Jeśli tak, dołącz do nas!
Do naszych zespołów poszukujemy odważnych w działaniu kandydatów otwartych na nowe doświadczenia zawodowe. Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć m.in. projektowanie systemów Comarch ERP XL, prowadzenie testów oraz wsparcie merytoryczne klienta. Oferujemy udział w ciekawych projektach, realny wpływ na rozwój produktu oraz pracę w zgranym zespole specjalistów.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub pokrewne)
  • Wiedza w zakresie podstawowych procesów handlowych oraz gospodarki magazynowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski - w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na systemach ERP
    • znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL Server i/lub PostgreSQL)
    • znajomość metodologii scrum

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie i dokumentowanie aplikacji
  • Prowadzenie sprintów scrum'owych dotyczących realizacji własnych projektów
  • Współtworzenie wizji rozwoju produktu
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i partnerów Comarch
  • Testy systemu

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się