Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Projektant systemów ERP

Kraków| Lublin| Warszawa
Numer referencyjny: PS/E
Interesuje Cię analiza zagadnień biznesowych?  Chcesz pracować w branży IT? Potrafisz przełożyć oczekiwania biznesowe klienta na język techniczny?
Jeśli tak, dołącz do nas!
Do naszych zespołów poszukujemy odważnych w działaniu kandydatów otwartych na nowe doświadczenia zawodowe. Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć m.in. projektowanie systemów Comarch ERP XL, prowadzenie testów oraz wsparcie merytoryczne klienta. Oferujemy udział przy ciekawych projektach, realny wpływ na rozwój produktu oraz pracę w zgranym zespole specjalistów.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub pokrewne)
  • Wiedza w zakresie podstawowych procesów handlowych oraz gospodarki magazynowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski - w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na systemach ERP
    • znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL Server i/lub PostgreSQL)
    • znajomość metodologii scrum

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie i dokumentowanie aplikacji
  • Prowadzenie sprintów scrum'owych dotyczących realizacji własnych projektów
  • Współtworzenie wizji rozwoju produktu
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i partnerów Comarch
  • Testy systemu

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

#comarch