Zobacz podobne oferty

Projektant graficzny / Grafik

Numer referencyjny: PG/U
Lokalizacje:
Kraków

Masz doświadczenie i jesteś zorientowany/a na rozwój w obszarze projektowania graficznego? Kreatywność to Twoje drugie imię, ale równocześnie dbasz o jakość i szczegóły swoich projektów? Powyższe zdania opisują Ciebie?

Do zespołu marketingu poszukujemy osoby na stanowisku Grafika. Jeśli photoshop nie skrywa przed Tobą żadnych tajemnic, swobodnie czujesz się w montażu oraz tworzeniu Key Visual'i to czekamy na Twoje zgłoszenie! Pokaż nam swoje doświadczenie i podeślij portfolio!
Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku: grafika komputerowego / projektanta graficznego / grafika
  • Bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Illustrator, InDesign (mile widziana znajomość: Power Point, Adobe Animate, After Effects)
  • Wiedza na temat aktualnych trendów w projektowaniu
  • Kreatywność, wyczucie estetyczne, zmysł kompozycyjny, dbałość o szczegóły
  • Umiejętność:
    • przygotowania plików do druku lub publikacji w Internecie
    • samodzielnej realizacji zadań jak i pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Przygotowanie, realizacja oraz koordynacja projektów graficznych materiałów marketingowych i promocyjnych (na potrzeby internetu oraz druku)
  • Kreacje "key visuals" na potrzeby kampanii internetowych (AdWords, Social Media, portale branżowe) oraz mailingowych
  • Obróbka graficzna prezentacji biznesowych/konferencyjnych
  • Projektowanie infografik oraz ikon
  • Dbanie o spójność projektów z identyfikacją wizualną

DLA CIEBIE

  • Różnorodność zadań i projektów graficznych do realizacji
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Stabilność zatrudnienia. Comarch nastawiony jest na nieprzerwany rozwój swoich produktów, oparty o szeroki portfel projektów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, którzy do pracy docierają samochodem – podziemny i zewnętrzny parking

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Praca w IT w Krakowie