Projektant e-commerce

Numer referencyjny: PE/ERP
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży e-commerce (B2B oraz B2C)
  • mile widziana znajomość systemów Comarch ERP (Optima / XL / Altum)
  • zorientowanie na Klienta
  • umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia projektów funkcjonalnych

Obowiązki:

  • tworzenie projektów funkcjonalnych w zakresie systemów e-commerce
  • współpraca z testerami i programistami
  • testowanie oprogramowania (manualne i automatyczne)
  • realizacja projektów uwzględniających wymagania Klientów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym polskim zespole
  • pracę przy rozwoju oprogramowania e-commerce dla rynku polskiego i zagranicznego (DACH i Francja)
  • możliwości rozwoju wiedzy i kompetencji w zakresie prowadzenia projektów międzynarodowych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie.
  • dostęp do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego zlokalizowanego na terenie Kampusu Comarch

PROJEKTANT E-COMMERCE