Zobacz podobne oferty

Programista Xamarin

Numer referencyjny: PX/E
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała
Doświadczenie:
Regular

Aktualnie do rozwoju aplikacji Comarch mPOS poszukujemy osoby na stanowisko Programista Xamarin.

Comarch mPOS to aplikacja mobilna, za pomocą której pracownicy sklepu mogą kompleksowo obsługiwać sprzedaż paragonową (wystawienie paragonu, przyjęcie płatności oraz wydrukowanie potwierdzenia).

Jesteś na bieżąco z trendami, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy? Posiadasz doświadczenie w programowaniu w języku .NET oraz praktyczną znajomość Xamarin? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią „tak”, to nie czekaj i aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z .NET/ C#
  • Praktyczna znajomość Xamarin w połączeniu z Android i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • znajomość systemów ERP/ Retail/ e-commerce/ CRM
    • doświadczenie w integracji z urządzeniami zewnętrznymi: drukarki fiskalne, czytniki kodów/RFID/NFC, bramki

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie funkcjonalności dla platformy Comarch mPOS
  • Czynny udział w pracach projektowych i wsparciu klientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Recenzowanie projektów konceptualnych/ technicznych bądź ich tworzenie jeśli zajdzie taka potrzeba

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% stacjonarnie, 40% zdalnie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Brak dress code’u
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Poznajmy się