Programista WEB

Numer referencyjny: PW/TK
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci 4 -5 roku
  • mile widziany min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologii webowych, w tym HTML5, CSS3
  • zaawansowana znajomość języka JavaScript
  • mile widziane doświadczenie w pisaniu aplikacji z użyciem co najmniej jednego z popularnych frameworków, takich jak React.js, Backbone.js, Angular.js;
  • znajomość najlepszych praktyk budowy stron HTML gwarantujących zgodność z różnymi przeglądarkami
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Zadania:

  • współudział w projektowaniu i tworzeniu GUI aplikacji
  • przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych oraz programistycznych
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Oferujemy:

  • stały kontakt z najnowszymi trendami i współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
  • pracę przy nowych i innowacyjnych projektach informatycznych
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).

PROGRAMISTA WEB