Zobacz podobne oferty

Programista .NET (Comarch Optimed NTX)

Numer referencyjny: PN/eZ
Lokalizacje:
Katowice

W Comarch Healthcare pracujemy nad oprogramowaniem dla szpitali
i ambulatoriów. Nasz zespół rozwija Comarch Optimed NXT, system który obsługuje szpitale od rejestracji pacjentów przez przyjęcia na oddziały i do poradni, przez zlecenia medyczne i pracownie, po rozliczenia z NFZ. Nasze rozwiązania lekarze wykorzystują każdego dnia w gabinetach i bezpośrednio przy łóżkach pacjentów. Backend Optimed NXT napisaliśmy w .NET/C#, korzystamy z EntityFramework
i NHibernate, frontend w Angularze JS. Dołącz do nas, jeśli masz doświadczenie
w .NET i chcesz pracować nad aplikacjami dla placówek medycznych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Praktyczna znajomość .NET/C# (mile widziana znajomość EntityFramework
    lub NHibernate)
  • Znajomość:
    • technologii webowych: JavaScript, AngularJS, Bootstrap oraz narzędzi kontroli wersji (np. git/mercurial)
    • zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziana znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Realizacja incydentów i problemów na trzeciej linii wsparcia
  • Implementacja rozwiązań w ramach zespołu developerskiego we współpracy z działem ds. realizacji wdrożeń oraz drugą linią wsparcia

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie