Zobacz podobne oferty

Programista .NET

Numer referencyjny: PN/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Obecnie do rozwoju usług Comarch związanych z zamówieniami, dostawami i e-fakturowaniem największych sieci handlowych poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania programistów technologii .NET.

Jeśli jesteś na bieżąco z trendami w IT, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy to nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Doświadczenie w developmencie aplikacji w stosie technologicznym .NET
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i chęć brania odpowiedzialności za realizowany obszar
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość: NET Core, .NET Framework  4.6, Microsoft ASP.NET MVC

TWOJE ZADANIA
  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój aplikacji web'owej w stosie technologicznym .NET / Angular
  • Dekompozycja zadań biznesowych na poziom techniczny
  • Realizacja zadań developerskich w oparciu o zgłoszenia JIRA
  • Współpraca z zespołami QA i wdrożeniowym

  • Praca w przyjaznym zespole realizującym międzynarodowe, ciekawe projekty IT
  • Szansa rozwoju w ustalonym profilu zawodowym
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Możliwość pracy z nowymi technologiami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Praca w IT w Krakowie