Zobacz podobne oferty

Programista Java

Numer referencyjny: PJ/U
Lokalizacje:
Łódź
Doświadczenie:
Regular

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie analizy dokumentacji technicznej)
  • Obsługa: Hibernate, EJB, Java EE, JSP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Praca w zespole
  • Komunikatywność
TWOJE ZADANIA
  • Programowanie nowych funkcjonalności w systemie lojalnościowym lub ECM
  • Rozbudowa funkcjonalna produktu Comarch ECM
  • Wsparcie obecnych wdrożeń i rozwój systemu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Projektowanie architektury rozwiązania
  • Rozwijanie nowych aplikacji
  • Budowanie rozwiązań dedykowanych dla klienta
  • Udział w projektach realizowanych dla klientów z Niemiec oraz reszty Europy
  • 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Współpraca i wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Praca w IT w Łodzi