Programista Java (Telco BSS)

Numer referencyjny: PJ/TB
Lokalizacje:
Kraków, Rzeszów
Doświadczenie:
Regular
Chcesz wiedzieć co powoduje, że telefon może dzwonić lub dlaczego Internet zwalnia, kiedy pakiet się wyczerpał? Interesuje Cię jak tworzyć oprogramowanie dla architektury chmurowej, jak wydajnie przetwarzać duże ilości danych, jak działa 5G lub czym się różni eSIM od zwykłego SIM’a? Chcesz poznać tajniki działania operatorów telekomunikacyjnych i zobaczyć, w jaki sposób biznes łączy się z technologią? Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu, który odpowiada za projektowanie rozwiązań dla największych światowych operatorów telekomunikacyjnych! Pracując z nami jako Programista Java, dowiesz się jak powstają wysoko dostępne i niezawodne systemy telekomunikacyjne, oraz osobiście przyczynisz się do ich dalszego rozwoju.

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym technicznym
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy, że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Praktyczna znajomość technologii Java (Java 8 lub wyższe)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość:
    • frameworka Spring
    • systemu kontroli wersji Git
    • systemu operacyjnego Linux
    • technologii cloud: Kubernetes, Docker
    • relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Otwartość na wyzwania oraz komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania

  • Praca nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Ciągły rozwój - oferujemy możliwość zmiany preferowanego projektu, technologii w ramach firmy
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym (60% praca z biura, 40% praca z domu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w dużych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem - za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatna opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

#comarch