Programista Angular (bankowość i ubezpieczenia)

Numer referencyjny: PJA/F
Lokalizacje:
Gdańsk, Łódź, Poznań, Białystok
Doświadczenie:
Regular, Senior

Czy wiesz, że 9,5 miliona kont bankowych jest obsługiwanych przez system Comarch? Ponad 2,5 miliona klientów korzysta z naszego oprogramowania dla bankowości korporacyjnej! A dzięki naszym systemom, co miesiąc obliczanych jest ponad 200 tys. składek ubezpieczeniowych.

Na co dzień pracujemy przy projektach rozwojowych dla klientów polskich jak i międzynarodowych. Budujemy i wdrażamy systemy dla czołowych banków. Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność firm ubezpieczeniowych oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna, faktoring czy SME.

Dołącz do nas jako Frontend developer i rozwijaj z nami wiodące produkty z branży finansowej!

Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, która umożliwi codzienny kontakt w języku angielskim oraz rozwój kariery zawodowej łączącej świat finansów oraz IT.

Do zobaczenia w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w roli programisty
  • Praktyczna znajomość Angular lub innej technologii front-end opartej o HTML, CSS, JavaScript lub TypeScript
  • Znajomość:
    • REST API
    • dobrych praktyk programistycznych
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będą:
    • znajomość frameworka Selenium lub Selenide do testów automatycznych
    • doświadczenie w zakresie procesów CI/CD
    • praca w środowisku Kubernetes

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój produktu na podstawie roadmapy
  • Dekompozycja zadań
  • Development aplikacji front-end zgodnie z makietami przygotowanymi przez zespól projektantów UX/UI
  • Współpraca z analitykami i programistami aplikacji back-endowej
  • Udział w przeglądach kodu
  • Wykorzystywanie w pracy wyników statycznej analizy kodu oraz testów automatycznych E2E
  • Cykliczne prezentacje postępów prac dla zespołu
  • Udział w opracowywaniu rozwiązań architektury oraz bezpieczeństwa aplikacji

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Praca w IT w Poznaniu