Zobacz podobne oferty

Programista iOS

Numer referencyjny: IOS/TO
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Łódź, Poznań, Nowy Sącz

Telekomunikacja i IT to nasz obszar działania. To tutaj łączymy te dwa światy. Już dziś stykamy się z technologiami, które dla większości ludzi będą dostępne dopiero za kilka lat. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania IT dla największych graczy na rynku telekomunikacyjnym. Naszą misją jest zapewnić łatwiejsze zarządzanie sieciami przyszłości. Tymi, które już są w niektórych krajach i tymi, które będą na rynku dopiero za kilka lub kilkanaście lat.
Szukamy ludzi z pasją. Jeśli to właśnie Ty jesteś jednym z nich, to dajemy Ci możliwość dołączenia do nas.

Masz już doświadczenie w swift i chcesz się dalej rozwijać? Dołącz do naszego zespołu Comarch FSM jako programista iOS!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Chęć tworzenia aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Znajomość Swift 5, Core Data, XCode
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
  • Testy oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Możliwość zwiększenia kompetencji i doświadczenia zawodowego przy współpracy z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizacja ciekawych zadań R&D
  • Udział w projektach Proof of Concept
  • Współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)

Praca w IT w Łodzi