Programista aplikacji webowych (Angular)

Numer referencyjny: PAMA/MED
Białystok

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych (Angular1 lub Angular2+)
  • Dobra znajomość HTML5, CSS 3.0, JavaScript

Mile widziane:

  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość standardu ES6
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość MongoDB, Elasticsearch
  • Znajomość DUST

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania,
  • Przygotowywanie poprawek dla systemów działających u klientów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę z młodymi, fajnymi ludźmi pełnymi pasji, przyjazną atmosferę pracy, zgrany zespół
  • Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w projektach R&D