Zobacz podobne oferty

Programista aplikacji mobilnych

Numer referencyjny: PAM/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin
Doświadczenie:
Junior, Regular

Posiadasz znajomość technologii .NET? Chcesz się rozwijać w obszarze programowania aplikacji mobilnych? A może masz już doświadczenie, ale szukasz nowych wyzwań? Świetnie się składa! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za rozwój oprogramowania oraz utrzymywanie aplikacji mobilnych na platformie Android oraz iOS.

Produkt nad którym będziesz pracować, to Comarch DMS. Jest to system, wykorzystujący sztuczną inteligencję, który pozwala na automatyzację oraz digitalizację procesów biznesowych.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość technologii .NET/ C#
  • Wiedza z zakresu programowania aplikacji mobilnych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • Xamarin
    • Android i/lub Swift
    • relacyjnych lub nierelacyjnych baz danych (MS SQL, PostgreSQL lub MongoDB)
    • wzorców projektowych
    • WPF lub ASP.NET
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój oprogramowania i utrzymanie aplikacji mobilnych na platformie Android i iOS
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Współpraca z projektantami i testerami
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów

  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Brak dress code’u
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy

Poznajmy się